Wallingatan 37, 111 24 Stockholm

KONTAKTPERSONER

08 - 37 38 31

Box 45136, 104 30 Stockholm

info@skolplattformen.se

Andreas Wannerstedt

Webbdesign

andreas@skolplattformen.se

Christian Wannerstedt

Webbutveckling

christian@skolplattformen.se

Håkan Olsson

pedagogisk utveckling

hakan@skolplattformen.se

Johanna Broman

Kommunikation

johanna@skolplattformen.se

Matilda Andersson

Administration

matilda@skolplattformen.se

Pelle Olofsson

Key account manager

pelle@skolplattformen.se

Simon Åhnberg

juridik och marknad

simon@skolplattformen.se

TESTA SKOLPLATTFORMEN I 30 DAGAR

Just nu finns det möjlighet att testa Skolplattformens Bas-modul gratis och få tillgång till en egen demoinloggning där ni själva kan klicka runt i systemet. Vi hjälper gärna till att läsa in era befintliga elever & elevlistor, så att ni ska kunna få en ordentlig inblick i plattformen och dess möjligheter. Fyll i formuläret så kommer vi att kontakta er för att komma igång.